HUB Bratislava ponúka na prenájom moderne zariadené kancelárie už od 13,5 m² za cenu 162€ bez DPH. Garantujeme Vám jasne stanovenú cenu bez skrytých poplatkov a dodatočných nepríjemných prekvapení. Poskytujeme Vám flexibilitu z hľadiska veľkosti kancelárií i dĺžky prenájmu.

Nasťahovať sa môžete ihneď.

Nepotrebujete žiadne počiatočné náklady na vybavenie kancelárie nábytkom ani na technické zabezpečenie. K internetu sa pripojíte jednoducho prostredníctvom wi-fi.

Fungovanie HUB Bratislava má na starosti vyškolený personál, ktorý zaručuje ústretové asistenčné služby pre váš biznis. Vaše podnikanie bude bez starostí, či ste začiatočník alebo skúsený podnikateľ. Ku kanceláriám sa ponúka aj možnosť parkovania priamo v areáli za 50 €/mesiac.

Každý nájomca získava bezplatne k prenájmu virtuálnu adresu na Černyševského 10. V cene prenájmu sú tiež štyri hodiny využívania zasadacích miestností s kompletným technickým vybavením pre väčšie i menšie stretnutia. Nové sily do práce môžete načerpať v relax zóne alebo na priestrannej terase, ktoré sú Vám kedykoľvek k dispozícii.

Zdieľané kancelárie – HUB Bratislava vychádza v ústrety aj tým, ktorí potrebujú kanceláriu len na pár dní v týždni. Služba zdieľaných kancelárií zabezpečí priestor pre Vašu prácu v čase, keď potrebujete.

STIAHNITE SI PROSPEKT

Prenájom kancelárií