HUB Bratislava je miestom, kde sa darí Vášmu biznisu, lebo pre Vás vytvárame podmienky pre obchodný rast. Ponúkame Vám zázemie a podporu bez ohľadu na veľkosť Vašich ambícií. Stojíme na začiatku podnikateľskej cesty, ale sme  pevnou oporou aj pre skúsených malých a stredných podnikateľov.

Veríme, že efektívny pracovný priestor je odrazovým mostíkom Vášho úspechu. HUB Bratislava ponúka viac ako služby v oblasti prenájmu kancelárii, našou snahou je spájať ľudí so spoločným pohľadom na svet.

Portfólio našich klientov siaha od nováčikov na trhu, start-up projekty, individuálnych podnikateľov, krátkodobé projekty, obchodných cestujúcich, jazykové školy, malé a stredné spoločnosti až po tých, ktorí zháňajú reprezentatívne priestory na rokovania.

Filozofiou HUB Bratislava je pomôcť rásť Vášmu biznisu. Náš prístup zakladáme na flexibilite a transparentnosti. Nájomné podmienky sú vždy jasne definované, bez žiadnych skrytých prekvapení. Balíček prenájmu priestorov pre Váš biznis sa pripravuje vždy na mieru Vašim požiadavkám a vždy za jasne stanovenú cenu bez nečakaných poplatkov.

Schopnosť byť flexibilný a pohotovo zareagovať na zmeny sú jedinou cestou, ako sa presadiť na tvrdo konkurenčnom trhu. Nebojte sa prijímať nové výzvy. Rozumieme Vašim potrebám a nežiadame od Vás, aby ste sa zaväzovali. Férové podmienky ponúkame pre každého.

Zmenili sa podmienky vášho podnikania? Žiadny problém. Okamžite vieme zväčšiť, zmenšiť či inak prispôsobiť priestory alebo zmeniť dĺžku prenájmu, tak aby vyhovovali Vašej aktuálnej situácii. Vy sa sústreďte na biznis, my sa postaráme o Váš komfort.

Každý typ podnikania má svoje špecifiká. Ku klientom preto pristupujeme individuálne s prvotriednou starostlivosťou bez ohľadu na to, či ide o podnikateľa začiatočníka alebo o zabehnutú spoločnosť.

HUB Bratislava ponúka na prenájom tridsať kancelárií s veľkosťou od 13,5 m² do 105 m² s kompletne vybaveným zázemím pre potreby Vášho podnikania. Kancelárie možno využívať celodenne, alebo aj ako zdieľané kancelárie počas niekoľkých dní v týždni.

Hot desk zóna s 12 technicky vybavenými pracovnými stolmi má čo ponúknuť nielen jednotlivcom, ale aj skupinám. HUB Bratislava ponúka tiež služby virtuálnych kancelárií s asistenčnými službami v závislosti od potrieb Vášho biznisu.